Srpen 2011

Letní shakey z ovoce !!

23. srpna 2011 v 9:28 Články
I když nám letošní léto nepřineslo moc slunečních dnů, i tak se nějaké ty horké dny najdou a proto vám sem dám pár receptů na letní shakey z ovoce Usmívající se

Jahodovo-banánový shake z jogurtu

Připav si: 100g nízkotučného bílého jogurtu, lžíci citronové šťávy, 5 lžic šťávy z pomeranče, 100 g jahod, 1 malý banán a 1 snítku čerstvé máty.
POSTUP: Do jedné nádoby dej jogurt, šťávu z citronu a pomeranče, omyté a na půlky pokrájené jahody (jednu si nech na ozdobu sklenice) + oloupaný, na kousky nakrájený banán. Vše umixuj mixérem a nalij do sklenice.
Tu ozdob zbylou jahodou a snítkou čerstvé máty.Banano-kokosový shake z mléka

Připrav si: trouhaný kokos, 1 malý banán, citronovou šťávu, 200 ml nízkotučného vychlazeného mléka.

POSTUP: Strouhaný kokos lehce osmahni na pánvi, oloupej banán a nakrájej ho na malé kousky. Ke všem ingrediencím přidej jednu lžíci citronové šťávy (ideálně vymačkej čerstvý citron) a mléko.
Vše mixérem rozmixuj.
Sklenici si před podáváním můžeš ještě ozdobit kokosem, a to tak, že její okraj namočíš v sirupu s příchutí kokosu nebo banánu, a přitiskneš do strouhaného kokosu, který se tam krásně nalepí. Do shaku zapíchni brčko a nech si chutnat!

Natoč si vlasy bez kulmy!

23. srpna 2011 v 8:46 Stop boys
Takže toto video jsem našla na Bravo GIRL! a moc mě zaujalo. Bohužel jsem ještě neměla možnost to vyzkoušet, protože jsem u babičky a pořád chodím ven, takže až přijedu domů, koupím si tyto sáčky, nebo to udělám s tvrdým papírek s kterým to prý taky jde.. Úžasný A hned jak to vyzkouším jsem dám fotku jak to dopadlo.. je jasné, že se to musí potom ještě zalakovat, ale to každé natočené vlasy, jinak moc dlouho nevydrží..


Konečně sem na to přišla..Dnešek..

22. srpna 2011 v 20:14 Deníček
Hi,
nějak se mi podělalo celý menu, takže jsem neměla chuť sem psát..
Nemohla jsem přijít na to, jak vložit odkaz.. a šup a mám to Smějící se
Jinak, dneska sem byla venku.. áno, ani tady nesmí chybět idol S vyplazeným jazykem
Bylo to fakt super. Koupali sme se v rybníku a kluci nás házeli do vody. Úžasný Zítra opáčko..Mrkající Nejde se netěšit... jinak dneska už asi nepudu nic dělat.. jen budu na fb a pak pudu spát.. Tak dobrou, zítra napíšu nějaký članej, který se bude hodit..

Láska a co vše obnáší..

20. srpna 2011 v 11:03 Články
Zdravím !
Tenhle článek jsem se rozhodla napsat na základě toho, že já momentálně sama vím, co to znamená mít někoho rád..
Bohužel to vím, ale v tom záporném slova smyslu...
Vím jaké to je, když máte někoho rádi a on si vás nevšímá. Nemůžu přesně říct, jesli jsem zamilovaná, ale jestli znamená, že když na něj myslím dnem i nocím, když si pomyslím na jeho krásnou tvář, nemůžu nabrat dech, chci být s ním a dívat se na něj, chci ho držet za ruku, chci ho líbat...jestli tohle všechno znamená, že je to láska, potom tedy zamilovná jsem..
Netušila jsem jak se člověk může tak rychle zamilovat, aniž by chtěl.Ale já chtěla a moc, ale šťastně. Pořád přemýšlím, jestli to mám vzdát, nebo se snažit a bojovat až do konce, jestli mu to říct, nebo dál doufat, že na to příjde sám..Dost mi pomáhají kamrádi a za to jsem moc ráda. Láska je velká věc a nedá se jen tak ukončit.. řekněš si : Tak a teď už nechci bý zamilovaná.. říct si to můžeš, ale bude ti prd platné.. tohle není taková ta dětská láska, kdy se jeden druhého zeptá, jestli by s ním nechodil a potom se ptají na to, jestli si dají pusu, jestli se vezmou na ruce... Láska není o otázkách, láska je o pocitech.. Nikomu nedokážu poradit, jak se zamilovat, protože to příjde samo.. Nikomu nedokážu poradit, jak se odmilovat, protože to sama nevím.. snad čas zhojí všechny rány.. U mě teď asi platí tyto dvě věci : "Proč odmítáme ty, co nás milují a milujeme ty co nás omítají ".. a "Možná jednou řekněš miluju tě! a já se otočím a řeknu..i já kdysi.."

Fajnslečny.blog.cz

19. srpna 2011 v 17:42 Články
Ahoj lidi !
Nevím, jak mám uveřejnit svůj blog. Nechci psát reklamy, protože je sama taky nemám moc ráda..
Chtěla bych psát na stránku fajnslečny.blog.cz , ale uvidím jestli mě vyberou, i když moc tomu nevěřím..ale co, svět se taky nezboří..Mrkající No, jinak teď nemám nějak extra dobré období. Zamračený Do večera by tu snad měl být článek přibližně na téma : Láska a co vše přináší.. Doufám že tu bude ještě dneska Úžasný