Listopad 2011

KINO

18. listopadu 2011 v 11:19 Deníček
Jouu!
Je to tady, tenhle víkend jsem si plánovala skoro měsíc..
Takže..po obědě jedu k babičce, kde budu spát s kámoškou..tou nejlepší..:*
Jedeme do kina a nakupovat dárky na vánoce..v sobou jdem pařit..jáj ;P jak já jsem se na tenhle víkend těšila..:P
A do kina jdeme na Rozbřesk...:* ;) o to víc se těšim..co vy? Chystáte se na to do kina ? Nebo už ste byli ? Jak to máte ? Nebo co si myslíte o Stmívání ...? :)
Pá Cenny

Nová rubrika

13. listopadu 2011 v 14:50 Články
Takže jak jsem tak probíhala blogama, zjistila jsem že všichni ostaní blogy mají o dost víc rubrik než já...a tak jsem se rozhodla nějakou tu rubriku přidat..! :) a bude to rubrika videa..! :) budou zde vide, třeba lakování nehtů, líčení, žehlení vlasů a všechno co se týká vzhledu...;) tak se můžete těšit..;) Pokud máte nějaké nápady na videa..:Sem s nimi

Do komentářů..nápady na témata videí!! Díky..:P


Moje maličkost!

12. listopadu 2011 v 21:42 Galerie





Oriflame/Very me..!

12. listopadu 2011 v 20:04 Stop boys
Ewa farna značkou oriflamu..Very me..! To je značka Ewy Farné...kupujete si někdo koésmetiku téhle značky..? Párkrát už sem si některé přípravky koupila..a spokojenost ..tak 79%..můžu jedině pochválit..ale že by to bylo zas něco extra ..?!To tedy ne! Je to úplně normání komsmetika, jako každá jíná..Jde jen o to, že je to od Ewy...!
A když jsme u toho objednáváte vůbec něco z Oriflamu nebo Avonu..?Usmívající seMrkající
Jestli ano ..co jste si koupili/kupujete..?!? Jak jste spokojeni..?V čem se to podle vás liší od kosmetiky od Donga..?/Vitenamců/ ? Smějící se





Nejde to vrátit...

12. listopadu 2011 v 14:54 Články
....tak dal bych cokoliv,klidně se upsal ďáblu..za vteřinu jistoty, že to bez tebe zvládnu...
Nejde to vrátit...ano,udělali,děláme a budeme dělat spoustu chyb, které už nepůjdou vzít zpátky, ale to k životu patří..někdo říká že se z chyb poučíme a příště budeme připravni chyby nedělat,jenže ne vždycky to tak je..
Chyby k životu patří..a nechtějte nikdy vrátit čas, protože nevíte co by se změnilo s tím kdyby jste chyby vzali zpět..kdyby jste se třeba nepohádali s nějakým člověkem, doteď byste se bavili, ale nikdy byste se třeba nezačali bavit s někym jiným..a tak můžeme chyb litovat...ale nikdy je nechtějte vzít zpět..
Znám to..udělala jsem už tolik chyb a pořád je dělám..tolikrát sem toho tak moc litovala, ale vrátit už sem to nemohla..Šlápnul vedle Pohádala jsem se s jednim klukem na kterým mi moc záleželo,ale kdybych se s nim nepohádala nikdy bych nezačala chodit s klukem,s kterym chodim teď a to by byla škoda..i když teď nemůžu říct že sem konečně šťastná ale je to aspoň kapka štěstí z louže..!! Mrkající Doufám, že jednou budu konešně šťastná a celá "Happy" :)
Děkuju za přečtění a prosím ...

...KOMENTÁŘE